İstanbul - Türkiye.
info@egemenozer.com
Egemen Özer Kişisel Websitesi

Eğitimler

Girişimci. İş adamı. Mühendis.

Created with Sketch.
egemenozeregitimm 2 - Eğitimler
Para mutluluğu satın alamayabilir, ancak bir Prosche içerisinde ağlamak bir bisiklet üzerinde ağlamaktan daha rahatlatıcıdır.

Egemen Özer, hayat amacı, vizyon, motivasyon ve kişisel gelişim konularında sayısız eğitimler vermiştir.

Seminerlerinin farkı ise bahsettiği her şeyi ilk önce kendisinin uygulamış olmasıdır. Bu sebeple seminerleri teorik değil uygulamaya yönelik olup verimliliği son derece yüksektir.​

Mezuniyetine kendi arabası ile giden Egemen, törende rektör dahil protokolde yer alan herkesten aylık olarak daha fazla gelire sahip olarak okulundan mezun olmuştur. Bu konu kendisine sorulduğunda ise cevabı, ” Okulumun hiçbir zaman eğitimime engel olmasına izin vermedim ” şeklinde olmuştur.

Öğrencilik döneminde karşısına çıkan fırsatı çok iyi değerlendiren Egemen, şu anda aktif olarak sadece kendi işini yapmakta olup, başka bir işe ihtiyaç duymamaktadır.​ Bununla birlikte finans, yatırım, internet ve daha birçok alanda girişimcilik ruhu ile hareket ederek geleceğine yön vermektedir.

Kurmuş olduğu 5.000 kişiden fazla satış ekibinin sadece birkaç yıl içerisnde 20.000’in üzerinde gerçekleştirdiği website satışları ile hergün büyümeye devam eden bir organizasyona liderlik yapmaktadır.

Ortalama iki insan ağırlığınca kitap okumuştur.

İnsanlara yardım etmek için borç vermeyi değil para kazandırmayı prensip edinmiştir. Bu konuya yaklaşımı ise; ” İnsanlara balık vermeyip balık tutmayı öretmek ” şeklinde olmuştur.

“Ben bir girişimciyim! ” cümlesini kurabilen herkes ile görüşebileceğini belirten Egemen Özer, birçok insana da hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmeleri konusunda yardım etmektedir.

Bugün ise hayatlarına dokunduğu binlerce insan ile etkileşim halinde olan Egemen Özer, milyonlarca insanın hayatına dokunmak ve standartların çok daha yüksek bir dünyanın varlığını onlara gösterebilmek için çalışmaktadır.

Bir sonraki etkinliğiniz için, insanlara ilham verip
onları harekete geçirebilecek güçlü ve dinamik bir eğitim için 
Egemen Özer ile iletişime geçin.

egemenozeregitim6 1 - Eğitimler